Miedziane dodatki – inspiracje

Jak nadać naszemu wnętrzu nieco szyku, ciepła i ciekawego wyrazu? Wystarczy niewiele, bowiem miedziane dodatki same w sobie tworzą klimatyczny akcent w naszym wnętrzu a w połączeniu z już istniejącymi przedmiotami czy kolorami nadają im głębię, która przykuwa oko każdego kto ceni sobie dobry design.

Ogromną zaletą miedzianych dodatków jest możliwość umieszczania ich w dowolnych pomieszczeniach. W kuchni miedziane puszki doskonale komponują się z każdego koloru blatem. Pojedyncze garnki miedziane stanowią piękną odmianę w procesie przygotowywania posiłków. W takim naczyniu przyjemniej się gotuje a goście odwiedzający nasze domy z pewnością zwrócą uwagę na ten oryginalny przedmiot w naszej kuchni. W salonie miedziane dodatki sprawdzają się jako tace, misy, patery czy wazony umieszczane na meblach w pojedynczych lub wielu odsłonach. W łazience ciekawym pomysłem będzie dzbanek lub misa w której umieścimy ulubione kosmetyki. Ponad to taki miedziany akcent doda naszej łazience sporo oryginalnego szyku zbliżonego do aranżacji pokoi kąpielowych. Łazienka to ważne pomieszczenie w którym rozpoczynamy dzień i relaksujemy się na jego koniec także warto zadbać o ciepłe, efektowne dodatki.

Poniżej możecie obejrzeć inspiracje do udekorowania Waszych domów miedzianymi dodatkami. Na samym końcu wpisu dobra wiadomość dla tych którzy postanowią ocieplić, ożywić wnętrza swojego domu miedzianymi dodatkami.

A tutaj dodatki z miedzi, które macie w zasięgu ręki. Sprawdźcie co mamy w ofercie.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *