Miedź i światło – oświetlenie vintage-retro-industrialne

Dizajnerskie oprawy dla źródeł światła pełnią we wnętrzach rolę dekoracji nadając swoją formą ton ascetycznej, industrialnej surowości, elegancji w stylu vintage czy futurystycznego akcentu stanowiącego główny element dekoracyjny w pokoju, sypialni czy kuchni. Oświetlenie we wnętrzach jest niczym ostateczny szlif. Nadaje im charakter, podkreśla detale, tworzy nastrój, decyduje o efekcie końcowym.

Lampa w kształcie kuli miedź polerowana

Lampy odpowiednio dobrane do stylu wnętrza sprawiają, że przestrzeń zyskuje nowy wymiar. Dziś rola lamp sprowadza się nie tylko do ich strony praktycznej, mają one zachwycać nas formą i zaskakiwać, np. poprzez umieszczenie w najmniej oczekiwanym miejscu lub wręcz w centralnym, bardzo widocznym miejscu. Niektóre lampy są purystyczne, zrobione z jednolitego surowego materiału na przykład z miedzi, stanowią formę same w sobie, ale dopiero w połączeniu ze światłem zyskują charakter. Inne zwracają uwagę bogatymi kształtami i wykończeniami, tworząc rodzaj biżuterii dla wnętrza.

Poniżej kilka inspiracji oświetlenia z miedzi.

A tutaj galeria produktów dostępnych wkrótce w sklepie des amo.

W naszej ofercie dostępne będzie szeroki wybór lamp miedzianych stojących. Z pewnością wybierzecie coś dla siebie. Zobacz miedziane lampy wiszące w sklepie Cerames

2 przemyślenia nt. „Miedź i światło – oświetlenie vintage-retro-industrialne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *